ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

ده تا از خوشمزه ترین های هندی - بخش اول

5-کباب پارانتا:

این غذا همون کباب شامی خودمونه که با نون مخصوص ( پارانتا ) تهیه و سرو میشه و به عنوان یک فست فود محبوبیت خاصی برای کسانی که طرفدار گوشت هستند دارد.

6-کولفی :

این بستنی خنک بعدظهر شمارو دلچسب تر میکنه و همون بستنی سنتی هندوستان میباشد این بستنی خوشمزه با گل رز ،خامه ، انبه و پسته و بادام تهیه میشه و بسیار توصیه میشه ...

7-سمبوسه :

این سمبوسه خوشمزه درست مثل سمبوسه خودمونه در هر 10 قدمی هندوستان توی تنور های بزرگ تهیه و به فروش میرسه و وقتی از خرید خسته و بی حال شدین این سمبوسه میتونه حسابی خستگی رو از تنتون در کنه این معجزه سه گوش از سیب زمینی پخته ادویه فراوون و سبزیجات تهیه میشه و بین کسانی که گیاه خوار هستند محبوبیت خاصی دارد .

8-بل پوری :

این هم یه غذای ساحلی هندی دیگه که به وفور تو بمبئی پیدا میشه و از برنج و نودل و بادام زمینی و سیب زمینی تهیه میشه این غذا تاریخچه ای غنی داره و به اصل بمبئی های قدیم بر میگرده و با اب لیمو فراوان سرو میشه .

9-آلو تیکی :

آلو تیکی ( سیب زمینی کوچیک ) یه غذای محبوب هندیه که در شمال هندوستان به وفور مصرف میشه

10-گل گیپ :

بازهم یک غذای خیابانی محبوب دیگه ! اسم دیگه این غذا پانی پوری هم هست این غذای گرد و تو خالی که خوشمزه ترین غذای هندی هم هست با لوبیا و سیب زمینی و آب طعم دار سرو و پر میشه این غذا در همه شهر های هند به خصوص هند محبوبیت ویژه ای دارد .

تصاویر

food-60888-2.jpg maxr90de02.jpg fo0888-2.jpg 6-main8080.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text