ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

بهترین هتل های جزیره پنانگ | مالزی

Copthorne Orchid

در خط ساحلی Tanjung Bungah جای گرفته و دارای یک استخر و یک رستوران با سرویس دهی 24 ساعته می باشد. مرکز شهر حدود 15 دقیقه و فرودگاه بین امللی پنانگ حدود 19 کیلومتر با هتل فاصله دارند.از روی بالکن های خصوصی اتاق های مدرن و وسیع این هتل منظره ای دریا را مشاهده خواهید نمود.

@val3

Flamingo by the beach

در شهر George Town در حدود 45 دقیقه با فرودگاه بین المللی پنانگ فاصله دارد. شاتل های رفت و برگشتی به بازارهای شبانه ی Batu Ferringhi فراهم می باشد. اقامتی لوکس در کنار ساحل با مناظر زیبایی از اقیانوس و جزایر زیبا با دسترسی مستقیم به ساحل، وای فای رایگان و سرویس شاتل رایگان نیز فراهم می باشد

@val3

Rainbow Paradise

این هتل درامتداد ساحل ‏Tanjung Bungah‏ واقع شده است. رینباوپارادایس سوییت هایی با آشپزخانه, ویوی رو به دریا و اینترنت ‏رایگان ارائه می هد. همچنین تا ‏فرودگاه بین المللی پنانگ 40 دقیقه با ماشین فاصله دارد.‏

@val3

Mercure Penang

در شهر جرج تاون و در منطقه Batu Ferringhi پنانگ قرار گرفته است. اتاق های این هتل به سبک مدرن با کف پوش چوبی طراحی شده و پنجره های بزرگی با چشم انداز زیبای باغ و ساحل دارد.

@val3

Jazz Hotel

منطقه جورج تاون واقع شده و تا موزه Wonderfood پنانگ 8 کیلومتر فاصله دارد. دارای رستوران، استخر روباز، مرکز تناسب اندام و یک کافه می باشد. اینترنت در این هتل به صورت بیسیم ارائه می شود و مسافران می توانند از این سرویس رایگان استفاده نمایند.

@val3

Holiday inn

اقامتگاهی ساحلی در راستای شن های طلایی ساحل Batu Ferringhi می باشد و استخر فضای باز و انواع ورزش های آبی را ارائه می دهد. پارکینگ رایگان و امکانات ورزشی نیز آن را تکمیل می کنند و حدود 45 دقیقه از فرودگاه بین المللی با ماشین فاصله دارد.

@val3

Evergreen

در منطقه Georgetown روبروی دریا قرار گرفته و در 16 کیلومتری فرودگاه بین المللی پنانگ واقع شده است . این هتل دارای 3 رستوران و یک استخر در فضای باز می باشد.

@val3

Golden Sands By Shangri La

در منطقه Georgetown روبروی دریا قرار گرفته و در 20 کیلومتری فرودگاه بین المللی پنانگ واقع شده است . این هتل دارای پارک آبی رایگان , باشگاه رایگان کودکان, پارکینگ رایگان می باشد.

@val3

Park Royal

این هتل در خط ساحلی Batu Ferringhi قرار گرفته و دارای 4 رستوران و یک استخر فضای باز می باشد. در 17 کیلومتری شهر Georgetown و در 30 کیلومتری فرودگاه بین المللی پنانگ هتل قرار گرفته است .

@val3

Shangri La rasa Saying

این هتل در مقابل ساحل Batu Feringgi قرار گرفته و در 20 کیلومتری فرودگاه بین المللی پنانگ هتل قرار گرفته است.

@val3

تصاویر

Untitled-copthorns.jpg Untitled-rainbowparadise.jpg Untitled-1shangrilasyaning.jpg Untitled-1parkroyal.jpg Untitled-1mercurepenang.jpg Untitled-1jazzhotel.jpg Untitled-1holidayinn.jpg Untitled-1goldensandsbyshangrial.jpg Untitled-1evergreen.jpg Untitled-1flamingoooo.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text