ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

تور های نوروزی 98 - بخش اول

بیشتر مردم مخصوصاً افراد کارمند محدودیتهای زمانی خاص خودشون رو برای سفر رفتن و تفریح دارند به همین دلیل تعطیلات نوروز رو برای سفر خود انتخاب می کنند. چون در این ایام میتونند چند روزی بدون در نظر گرفتن مسائل کار ،درس و ... همه خانواده نوروز98 رو در کنارهم جشن بگیرند و به گشت و گذار بپردازند.

هرچی به نوروز ۹۷ نزدیک می شویم و آژانسهای مسافرتی تورهای متنوع خودشون را به صورت پکیج های نوروزی ۹۷ ارائه می دهند ، بازار سفرهای نوروزی در بین مردم پر رونق تر می شود .همینطور که آگاهی مردم نسبت به خدمات آژانس های مسافرتی از تورهای نوروزی ۹8 بیشتر می شود ، آگاهی مسئولین آژانسها هم به همان اندازه از نیازها و انتخاب مسافران در نوروز 97 بالاتر رفته و با هماهنگی کارگزاران کشورهای پر گردشگر خدمات متنوعی را به مسافران نوروزی در نوروز 98 ارائه می کنند.

نوروز 98 به کجا سفر کنیم ؟

با اضافه شدن ساعت کاری آژانسها در ماه های آخر سال و ارائه خدمات متنوع توسط آنها مسافران با خیال راحت میتوانند تورهای مسافرتی خود را برای نوروز ۹8 خریداری کنند.و از بابت هماهنگی های لازم سفر مانند : پرواز ،هتل ، رفت و آمد و....آسوده خاطر باشند.

بیشتر مردم فکر میکنند وقتی صحبت از سفرهای خارجی و نوروز 97 میشود هزینه بسیاری زیادی باید صرف کنند، اما در اصل با هزینه معقولی گردشگران می توانند برای تعطیلات نوروز به زیباترین مکان ها سفر کنند و نهایت لذت را ببرند.

اغلب مردم ایران برای سفر نوروزی خودشون کشورهای همسایه رو انتخاب می کنند که از این کشورها ترکیه ، دبی، تایلند ، گرجستان، ارمنستان،مالزی و .... در بین گردشگران طرفداران بیشتری دارند.

قایق های بادبانی و بندر قدیمی شهر زیبای آنتالیا ، کشتی کروز و خرابه های افس کوشی آداسی در کنار ساحل جذاب این دو شهر ، لحظاتی رویایی را برای مسافران نوروزی به ارمغان می آورد.

از نظر آب و هوا پایتخت ترکیه ( استانبول) نیز برای سفردر نوروز۹۷ بسیار مناسب و بهاری است. روزها هوای این شهر با دمایی معمولاً بین ۱۵-۲۰ درجه نسبتاً آفتابی است و شب ها با داشتن وزش ملایم باد هوایی نسبتاً خنک را داراست . توصیه ما به مسافرین تور استانبول در فصل بهار به همراه داشتن لباس مناسب مانند ژاکت به خصوص برای کودکان است .

استانبول علاوه برجاذبه های توریستی زیبا و مهیج خود برای علاقه مندان خرید هم بسیار مناسب است . استانبول با داشتن بازارهای تاریخی و سنتی خود با تنوعی از محصولات بی نظیر هوش از سر دوستداران مد می برد. فرش و قالیچه ،زیور آلات ،لوازم آشپزخانه ،انواع لباس ، خوراکی ها و شیرینی های خوشمزه ترکی از سوغاتیهای استانبول در تور نوروز ۹8 هستند .

اگر به دنبال بوتیک های مدرن و شیک هستید حتماً سری به خیابان استقلال استانبول بزنید که به شانزلیزه استانبول نیز معروف است . درکنارآن میتوانید در مراکز خریدی چون جواهیر ، فروم ، کانیون از برندهای معروف پوشاک دیدن کنید و خریدی لذت بخش داشته باشید .

تصاویر

Tourism-and-0000211Varsity.jpg 00020425167_960_720.jpg 00020daiquiri-906099_960_720.jpg lamp-677698_960_720.jpg passenger-traffic-122999_960_720.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text