ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

چرا باید به کشور پرتغال سفر کنیم؟

بحث سفر به کشور های اروپایی که میشه اولین چیزی که به ذهن می رسه ایتالیا و شهر روی آبش و فرانسه و برج عظیم ایفل و ... ایناست ولی اروپا که فقط این کشور ها نیست ، تو این مقاله قراره فراتر از یه مسافرت معمولی رو تجربه کنیم ، تو این مقاله قراره در مورد کشور پرتغال صحبت کنیم ، به نظرم کل اروپا یک طرف و این کشور یه طرف دیگه! پرتغال از اون کشور هاییه که از لحظه ای که پاتون رو تو فرودگاه میزارین امکان نداره بیکار بمونید ، لحظه ای حوصلتون سر نمیره و قراره با یک کشور فوق العاده روبرو بشید با ما باشید تا بررسی کنیم که اصلاً پرتغال جزء کشورهایی هست که شما دوست داشته باشین بهش سفر کنید؟

@val3

پایتخت کشور پرتغال شهر لیسبونِ ، که از مهم ترین شهر های کشور پرتغال شناخته میشه این شهر به بافت قدیمیش شهرت داره و جوریه که به هر طرف که نگاه میکنی تاچشم کار می کنه معماری ها و بناهای دیدنی به چشم میخوره .پس به کسایی که حتی یکم مایل به آثار باستانی و تاریخ و ... هستند میگم همین الان چمدوناتونو ببندید که این شهر شمارو شگفت زده می کنه

تراموا سواری

وقتی اسم پرتغال میاد اولین چیزی که به ذهن میاد ترامواهاست که بی شک بالاتر از یک قرنِ که دارن در سطح شهر فعالیت میکنن و بافت پرتغال رو حتی زیبا تر کرده این ترامواها بیشتر در لیسبون پیدا میشه ، توصیه میکنم وقتی این ترامواهای زرد رنگ از روی تپه ها حرکت میکنه ، دوربین یادتون نره! تراموا سوارشدن در همه جای دنیا پیدا میشه ولی شاید به خاطر مسیر طولانی لیسبون یکم خسته شین ولی اگه واقع بین باشیم به یک بار سوارشدنش می ارزه ! .

@val3

خوش آمد گرم پرتغال به دوست داران قهوه :

اگر فقط یکم به قهوه علاقه مند هستید به جای درستی آمده اید ، این کشور محبوب قهوه خوران است و قهوه از نوشیدنی های محبوب به حساب می رود شاید کلمه بهترین قهوه جهان زیاده روی باشد ولی قطعاً طعم این قهوه ها را فراموش نخواهید کرد .

ماهی های خوشمزه :

به گیاهخواران عزیز توصیه میکنم از این مطلب گذر کنند ، کشور پرتغال دارای 800 کیلومتر ساحل است و اگر بخواهیم از این موضوع نتیجه گیری کنیم به 2 نتیجه می رسیم :

یک : بزرگ ترین منطقه ماهیگیری

دو : قیمت های ارزان

کشور پرتغال مردمی ماهی دوست دارد که انواع ماهی های ساردین ، دورادا ، روبالو و ... را با به بهترین نحو طبخ کرده و سرو می کنند که توصیه میکنم حتماً یه وعده ماهی خوشمزه مزه کنید .

@val3

بهترین آب و هوای اروپا

با خیال راحت سفر کنید ، در پرتغال بیشتر روز را از تابش نور آفتاب استفاده کنید پرتغال کشوری است که زمستان ها در بدترین حالت هوا حداقل 5 درجه می باشد و تابستان ها همیشه نسیم خنکی که از اقیانوس اطلس می وزد هوا را خنک نگه می دارد.

موج سوار شو!!!!!

یکی از جاهایی که خیلی راحت هم میشه موج سواری کرد و هم میشه موج سواری یاد گرفت ، سواحلِ پرتغالِ . موج های بلند و وحشی ، آب و هوای عالی اروپایی ، حجم بالای عظیم جمعیت و کمپ های موج سواری و ... همه از دلایلی هستند که حتی اگر نخواهید شمارو به آب میکشونه.

@val3

ریلکس کنید !

یکی از عللی که مردم در کل سفر میکنند ، رفرش شدن و آرامش گرفتن از طبیعت است شما با سفر به پرتغال به طبیعیی یکتا سفر کرده اید ، دریاچه های شگفت انگیز ، کوه ها و صخره های آتش فشانی بدون هیچ تردیدی شمارو به یکی از طرفدارهای پرتغال تبدیل می کند ، اونم از نوع دو آتیشه !

فرهنگ و مهمان نوازی پرتغال

یکی از ویژگی های که باید در مورد هر کشور مطالعه کرد فرهنگ و مردم داری اون کشوره اگه بخوام کلی بگم پرتغالی ها مردمی مهربان با رفتاری بسیار دوستانه هستند و برای راحتی توریست ها خیلی تلاش می کنند و این تلاش هرچه بیشتر به سوی شمال کشور پرتغال بروید بیشتر می شود.

@val3