عضویت در خبرنامه

خرید در استانبول - بخش اول

هر موقع اسم استانبول و سفر به استانبول میاد اولین چیزی که به ذهن شما خطور میکنه خرید ، مد و اجناس ارزان قیمت استانبوله . استانبول مملو از بازار هایی است که تماشای یکی از آن ها تمام روز شمارا میگیرد . بازار هایی با بافت قدیمی که اجناس رنگارنگ خستگی سفر را از تنتان بیرون میکند . از سوغاتی های استانبول میتوان به فرش های بافت ترک ، زیورآلات و جواهرات و شیرینی های خوش طعم ترکی اشاره کرد . استانبول برای کسانی که به دنبال مد و فشن هستند مانند بهشتی است بروی زمین . خیابان استقلال معدن تمامی برند های روز دنیاست ... در کنار خیابان استقلال خود به تنهایی بیشتر از 3 روز طول میکشد میتوان به مراکز خرید جواهر ، فروم استانبول ، مارمارا فروم ،استانبول مال،ایستینیه پارک،مرکز زورلو، پالادیوم، آک مرکز ، الیویم ، هیستوریا ، کانیون ، کاپالی شارچی ، ایکا ، مرتر ، محمود پاشا ، آکسرای و ونزیا اشاره کرد در ادامه به توضیح هریک میپردازیم :

جواهیر

مرکز خرید جواهیر نه تنها بزرگترین مرکز خرید اروپا است بلکه ششمین مرکز خرید بزرگ دنیاست که صدها برند جهانی را در دسترس بازدید کنندگان قرار میدهد در این مرکز خرید به معنی واقعی کلمه همه چیز یافت میشود ، از پوشاک و جواهرات گرفته تا اسباب‌بازی و رستوران های معروفی که در این مرکز خرید آوجود دارد . این مرکز خرید شش‌طبقه دارد . در قلب استانبول و در منطقه شیشلی واقع شده و با اتوبوس و مترو دسترسی آسانی دارد . تنها ایراد این مرکز خرید معماری پیچیده و گیج کننده آن است که در نگاه اول برای تازه واردان گمراه کننده به نظر میرسد . توصیه ما این است که قبل بازدید از این مرکز خرید حتما از سایت آن و نقشه هر 6 طبقه دیدن کنید اگر دنبال برند های معتبری مثل بنتون، آدیداس، اسپریت، کانورس، دبنهامز، لیوایز، زارا، مانگو و ماسیمو‌دوتی هستید میتوانید بهترین کیفیت را با بهترین نرخ را در این مرکز خرید بیابید این مرکز خرید از 10 صبح تا 10 شب در خدمت مشتریان عزیز میباشد

استقلال

خیابان استقلال را از دست ندهید خیابان استقلال محبوب ترین منطقه استانبول میباشد از دست دادن این منطقه مساویست با از دست دادن کل لذت سفر .

حتی کسانی که فقط به منظور تفریح یا کار به استانبول سفر بازارهای استانبول ترکیه را از دست نمی دهند خیابان استقلال علاوه بر محبوب ترین برندهای روز دنیا، مملو از پوشاک و لوازمی هستند که در کم ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه شده است .

خیابان استقلال معروف ترین خیابان استانبول است

این خیابان در منطقه Beyoglu میباشد که از میدان تقسیم 3 کیلومتر فاصله دارد و در هر طرف این خیابان مملو از کافه ، رستوران و انواع بوتیک و مغازه هایی که اصل بودن اجناس آن ها با وجود قیمت پایین آن تضمینی است . اگر این خیابان را به سمت پایین قدم بزنید مغازه هایی که سازهای قدیمی میفروشند حال و هوای دلچسبی به شما میدهد . هم چنین انواع حراج های نقاشی و مغاره هایی که لباس های دست دوز میفروشند حسی است که تا به حال برای شما تکرار نشده است بهترین گزینه برای خرید و هم چنین خوش گذرانی خیابان استقلال است . آخر هر هفته این خیابان بالاتر از 3 میلیون بازدید کننده دارد .

تصاویر

Cevahirl10100.jpg Istanbigina9192.jpg 367178777.jpg bosp097877dge.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text