ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

جاذبه های دیدنی مارماریس

میدان جوان مارماریس | MARMARIS DANCING FOUNTAINS

یکی از دیدنی های مارماریس میدان جوان مارماریس است این میدان مملو از فواره های رنگی ، موسیقی و ... است با وجود برج ساعتی که دارد در مرکز میدان قرار گرفته ، میدان جوان محل مناسبی برای برگزاری جشن ، کنسرت ها و فستیوال هاست ، فواره های رنگی که قبلاً به آن اشاره کردم در ساعت مختلف شب نمایش داده می شود که هربار این نمایش به مدت 15 دقیقه می باشد

این ترکیب آب و نور و موسیقی یکی از جاذبه های مارماریس است .

آدرس: ترکیه – مارماریس Hatipirimi، ۱۴۸. Sk.، ۴۸۷۰۰ Marmaris/Muğla، Turkey

@val3

شهر باستانی کاریان | Carian rock tombs

شهر باستانی کاریان مقبره سنگ تراشی شده حاکمان و سلاطین یونانی است این شهر در رودخانه دالیان است قابل توجه است که این شهر در قرن چهارم قبل از میلاد به عنوان مرکز هنری ، فرهنگی شهرت یافته است هم اکنون این شهر دارای دو لنگر بوده که یکی بروی دریای اژه و دیگری بروی دریای مدیترانه است .

آدرس: ترکیه – مارماریس Maraş، Unnamed Road، ۴۸۸۰۰ Çandır/Köyceğiz/Muğla، Turkey

قلعه مارماریس | Marmaris Kalesi

ساخت این قلعه به سال 1522 زمانی که سلطان سلیمان عثمانی به رودز لشکر کشی کرد بر میگردد که از این قلعه به عنوان پایگاه نظامی استفاده شد در سال 1979 بازسازی و مرمت شد تا به حالتی مساعد باز گردد بعد ها با تلاش وزارت فرهنگ این قلعه به موزه تبدیل شد .

آدرس: ترکیه – مارماریس

@val3

رودخانه دالیان | Dalyan River

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی مارماریس رودخانه دالیان است که در ۸۰ کیلومتری جنوب شرقی مارماریس قرار گرفته شده اس نام دیگر این منطقه ، منطقه لاک پشتی است و با وجود مقبره های سنگی یادگار قدیم و حمام گل طبیعی دالیان همانند الماسی در قلب ماماریس می درخشد . در خم رودخانه در بالای بندر، شهر تاریخی کانوس مقبره های تاریخی روی صخره های بالای کوه حک شدن که به وسیله قایق می شود به عمق ماجراجویی سفر کرد . مقبره های سنگی متعلق به پادشاه لیکیا بوده و تاریخ آن به سال ۴۰۰ قبل از میلاد بر میگردد .

تصاویر

3644930a_z1111.jpg BIG_marmaris-lyato-2017-.jpg 7175808dalya0000.jpg yacht-ren004777.jpg marma00.jpg marmaris44.jpg marmaris55.jpg marmaris66.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text