ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

خرید در استانبول - بخش سوم

کشور ترکیه به خصوص شهر زیبای استانبول سالانه میزبان تعداد بی شماری از بازدید کنندگان و گردشگران میباشد این حجم از بازدید باعث تبدیل شدن استانبول به یکی از بزرگ ترین مراکز تجاری تبدیل شود . میلیون ها برند روز دنیا در استانبول به نازل ترین قیمت عرضه شود و این ویژگی استانبول تقریبا 60 درصد از بازدید کنندگان این شهر را تشکیل میدهد .

هیچ سفری بدون خرید معنا ندارد مخصوصا اگر این سفر استانبول معدن مد و فشن میباشد اگر شما مراکز خرید و خیابان های معروف استانبول را بشناسید میتوانید با نازل ترین قیمت بهترین کیفیت را تهیه کنید و ما اینجا به معرفی دیگر مراکز خرید استانبول میپردازیم :

مارمارا فروم

این مرکز خرید به تازگی ساخته شده است . مارمارا فروم استانبول در مارچ 2011 ساخته شده و از طراحی بی نظیری برخوردار است.

این مرکز خرید در مرکز شهر استانبول و واقع در منطقه باکرکوی میباشد و متراژی حدود 375000 متر مربع دارد . باور کردنی نیست اما بیشتر از 300 برند روز دنیا در این مرکز خرید شعبه دارند . در این مرکز خرید بیشتر از 16 سالن سینما ، بولینگ ، هایپر مارکت ، تئاتر و شهر بازی دارد. پس با خیال راحت بچه را به شهربازی و سینما بسپارید و خودتان از خرید لذت ببرید . این فروشگاه معدن لوازم خانگی و پوشاک است پس اگر به دنبال لوازم خانگی با کیفیت خوب اما ارزان هستید حتما به این فروشگاه سر بزنید . بهترین برند هایی که میتوانید در این فروشگاه بیابید برند هایی مثل زارا ، اچ اند ام و ... میباشند . اگر از خرید در این فروشگاه خسته شدید میتوانید به رستوران این فروشگاه رفته و علاوه بر تجدید قوا از منظره بسیار زیبای تراس این فروشگاه لذت ببرید. این فروشگاه از 10 صبح تا 10 بامداد در خدمت گذاری بازدید کنندگان عزیز میباشد .

ایستینه پارک استانبول

هرموقع اسم این مرکز خرید میاد همه یاد قیمت های نجومی آن میفتن ولی این فروشگاه دارای شعب برند هایی با قیمت های پایین هم هست این مرکز خرید بالاتر از 300 برند دنیا را عرضه میکند این مرکز خرید علاوه بر 300 فروشگاه دارای کافه ، رستوران ، سینما ( ایمکس ) ، رستوران میباشد . رستوران های فوق العاده که همه جور غذایی در آن پیدا میشود و طعم بی نظیر آن همیشه در ذهن شما میماند . از فست فود های مک دونالد گرفته تا انواع غذاهای ایتالیایی ، ترکی ، بین المللی و ... .

اگر به دنبال لذت همراه خرید هستید حتما به این فروشگاه سر بزنید .

اسم پالادیوم که میاد اولین فکری که به ذهن میرسه پاساژ پالادیوم در زعفرانیه تهران است ! اما صبر کنید این پالادیوم رویایی در استانبول ترکیه میباشد . این مرکز به گونه ای از فرهنگ ترک و آسیا را به دور خود جمع کرده است و بیشتر از 190 فروشگاه رویایی در دل خود جای داده است این پالادیوم هزاران برابر لوکس تر و زیبا تر از پالادیوم تهران است سرمایه ای حدودا 230 میلیون دلار برای این ساختمان لوکس هزینه شده است و ساختار آن به شکل یک کره شیشه ای میباشد . این ساختمان در سال 2008 تاسیس شده و با توجه به اینکه در قسمت آسیایی واقع شده است و به علت فاصله آن از میدان تکسیم حجم فراوانی از بازدید کننده ندارد پس هنگام حراج های فصلی آن همه نوع لباس برای هر سایزی موجود است . پارکینگ 5 طبقه پالادیوم فرصت مناسبی است برای کسانی که در استانبول ماشین اجاره میکنند . این مرکز خرید دارای 20 رستوران ، کافه ، سینما و ... میباشد . برند هایی نظیر تامی هیلفیگر ، زارا ، پیر کاردین و ... میباشد .

تصاویر

c0467aaca.jpg palladium_atase.jpg 3a.jpg marmara_forum_shopping_mall1_turkey.jpg slide110101.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text