ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

جزایر دیدنی لنکاوی | بخش اول

مسافرانی که مالزی را برای سفر خود انتخاب می کنند حتما وقتی را برای بازدید از لنکاوی ، این مجمع الجزایر رویایی اختصاص می دهند.

لنکاوی یا جواهر کده در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده و شامل صد جزیره است . این محل رویایی در محل تلاقی تنگه مالاکا با آبهای دریایی آندامان قرار گرفته است .

لنکاوی آب و هوایی گرم و مرطوب دارد و معمولاً دمای هوای این جزایر بین ۲۵ تا ۳۰ درجه می باشد این جزایر به خاطر نزدیک بودن به خط استوا بسیار گرم هستند اما با این حال هوایی بسیار مرطوب داشته که گردشگران را شیفته خودش کردند.

جاذبه های گردشگری لنکاوی

هم اکنون لنکاوی به مکانی شگفت انگیز و زیبا مبدل شده و مورد بازدید توریست های مختلف از سرتا سر جهان قرار گرفته است.نام لنکاوی از بزرگترین جزیره آن با نام پولائو لنکاوی گرفته شده و به جزیره ای افسانه ملقب شده است.مناظر زیبای این جزایر تنها جاذبه توریستی انها نیست، ریشه تاریخی لنکاوی در افسانه ها و حکایات قدیمی مالزی است.

مثلا چندین داستان در مورد خون آشام های جزایر دایانگ و بانتینگ وجود دارد که برای علاقه مندان به داستان های ترسناک بسیار مهیج است.علاوه بر این داستان ها، گردشگران می توانند از غارهای متعدد و خفاش هایی که در آن زندگی می کنند دیدن کنند. در کل باید گفت که بازدید از این منطقه افسانه ای شجاعت خاصی می خواهد.

برای معرفی یکی دیگه از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به آبشارهای تلاگا توجو اشاره کرد. مردم بومی مالزی معتقدند که به دلیل استحمام یک پری این آبشار دارای قدرت خاصی شده و میتواند مشکل زنان نازا را حل کند.

عجایب لنکاوی

جزایر لنکاوی قدرت خاصی برای جذب گردشگر دارد زیرا به قدری این زیبایی های وصف نشدنی بازدید کنندگان را مات و مبهوت خود می کند که آنها متوجه گذر زمان نمی شوند. ماسه های سفید ، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی ، آبشارهای آرام با فضایی لذت بخش محلی مناسب برای استراحت و سرگرمی های آرام بازدید کنندگان است.هم چنین این مجمع الجزایرمکانی رویایی برای دوستداران طبیعت است . سواحل این جزیره دارای درختان استوایی ،حیوانات محلی، جانوران آبزی و جنگل هایی شگفت انگیزاست که اکثر اوقات هوایی بارانی دارند و و مهمانانی که تور جزیره را در سفر خود انتخاب می کنند از تفریحاتی مثل غواصی و قایق رانی بهره مند میشوند.

تصاویر

121196.jpg 1211968.jpg Langkawi-Permata-Kedah.png 1211966.jpg 12119658.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text