ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

شهربازی لگولند مالزی | LEGOLAND - بخش اول

تا اسم مسافرت میاد خیلی از مردم به این بهونه که بچه همراه دارن از سفر خودداری میکنن خیلی ها هم که با بچه ها سفر میرن حرف مشترکشون اینه که " حوصله بچه سر میره " از الان اینو بگم که آخر این مقاله حسابی نظرتون عوض میشه ! یکی از مسیر هایی که نگرانی برای بچه ها اصلا مطرح نیست مالزیه ، شهر رنگارنگ مالزی با شهر بازی های مدرن ، باغ وحش و مراکز تفریحی و ... هر بچه ای رو سرگرم میکنه ! از شهر بازی بزرگ مالزی که چشم پوشی گنم ، مرکز تفریحی " لگو لند مالزی " رو دست نداره .

LEGO LAND MALAYSIA

پارک تفریحی لگو لند یک شهربازی بین المللی- زنجیره ایه که در سرتاسر دنیا و کشور های مطرح شعبه داره ، انگلیس ، آلمان ، دانمارک از شعبه های این پارک تفریحیه ! جالبه بدونیم که شهربازی لگو لندی که در کشور مالز ی شهر جوهور بنا شده مقام اولین تو آسیا و ششمین در کل جهان رو به خودش اختصاص داده ، این پارک در سال 2012 در شهر جوهور افتتاح شد و به مناسبت افتتاحیه مراسم خیلی لوکسی در تاریخ 22 سپتامبر 2012 تو همین شهر برگزار شد و از همین تاریخ این شهربازی مشغول به کار شد . شهربازی لگو لند در 330 کیلومتری مالزی و فقط 10 دقیقه تا سنگاپور فاصله داره .

LEGO LAND MALAYSIA

شهربازی لگولند 7 تا بخش اصلی داره . اول اینکه تو کل این مجموعه بروشور هایی پخش میشه که مثل نقشه عمل میکنه و کل مجموعه تو دست شماست بعد اینکه تو سال 2014 دو بخش ( 1 – پارک آبی بزرگ و 2- هتل ) به این مجموعه اضافه شده. ساخت این دو مجموعه روی هم 900 میلیون رینگت هزینه داشته . تو این 7 بخش 70 جاذبه تفریحی تعبیه شده ، بازی ها و سرگرمی های متفاوتی که تو این بخش ها قرار گرفته تجربه کاملا به یادموندنی تو ذهن باقی میزاره .برای کسایی که دنبال سوغاتی ، یادگاری از این مجموعه بیادموندنی هستند در قسمت ورودی این مجموعه یه فروشگاه قرار گرفته که انواع لگو های کوچیک ، اسباب بازی ، سی دی و ... قابل خریداریه .

نکته بعدی غذاست ! مگه میشه با بچه رفت شهربازی و بعد کلی جنب و جوش بهش غذا نداد؟ نگران نباشید ! یه رستوران تو این شهربازی هست که غذای حلال توریستی سرو میکنه که قطعاً برای بچه ها بهترین غذاست .

اولین قسمت این مجموعه بخش Imagination که تو این قسمت انواع لگو در سایز های مختلف در اختیار بچه ها قرار میگیره و بچه ها میتونن هرچی که دوس دارن بسازن ، جالبه که بدونیم به یه سری لگو های خاص به اسم " لگو تکنیک " بچه ها می تونن رباط های متحرک بسازن و از همه جالب تر که میتونن اونارو برنامه ریزی هم کنن !

تصاویر

5298b8c6cc7f9-aquazone-wave-racers-at-legoland-malaysia-800.jpg 2-day-legoland-malaysia-package-in-kuala-lumpur-148014.jpg legoland-columbus-friends-2.jpeg Legoland-Dino.jpg Legoland-Malaysia-6.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text