ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

خرید در استانبول - بخش دوم

نگین شهر ترکیه استانبول است که توسط تنگه بسفر به قسمت آسیایی و اروپایی قسمت شده است این شهر و تمام اجزای آن قذمتی 2000 ساله دارد . قبل از جمهوری ترکیه استانبول نام دیگری داشت ولی بعد از تشکیل جمهوری ترکیه نام آن به استانبول تغییر پیدا کرد . امپراطوری های فراوانی طی سالها در استانبول حکومت کرده اند که اکنون نماد های گذشته میراث این شهر را تشکیل داده است . بیشترین اتفاقات تاریخی در منطقه زیبای سلطان احمد اتفاق افتاده است و نماد آن میدان ارابه رانی است که در همان منطقه واقع است .

اکنون به معرفی دیگر مراکز خرید استانبول میپردازیم :

مرکز خرید کانیون

اگر به دنبال اجناس شیک و یونیک هستید حتما از این مرکز خرید دیدن کنید اجناسی که در این مرکز خرید می بینید در هیچ کجای دنیا یافت نمیشود . برند های خاصی مثل بانانا‌ریپابلیک، تامی هیلفیگر و آن‌تیلور را فقط در این مرکز خرید بیابید . اما مراقب باشید !!! قیمت های این مرکز خرید سرتان را به دوران خواهد انداخت ! همان طور که اجناس با بهترین کیفیت عرضه میگردد ، قیمت آن ها نیز نجومی میباشد اما ناامید نشوید این مرکز خرید در حراج ها قیمت های خود را به شدت کاهش میدهد . این مرکز خرید در 4 طبقه و گران ترین مرکز خرید استانبول است . حتی رستوران های این مرکز خرید غذاهای بی رقیب خود را به قیمت های باور نکردنی سرو میکنند . معماری این مرکز خرید شمارا میخکوب میکند . جالب است بدانید این مرکز خرید برنده یک جایزه معماری هم میباشد . این مرکز خرید سینما هم دارد پس میتوانید با سرگرم کردن بچه ها به راحتی خرید کنید ... ا

فروم استانبول

برعکس مرکز خرید کانیون " فروم استانبول " معدن ارزانی است . این مرکز خرید یا همیشه حراج است و یا آفر های ویژه برگزار میکند برند های محبوبی مثل اچ اند ام ، ماوی و ... را با نازل ترین قیمت ها در این مرکز خرید بیابید و هم چنین میتوانید با عضویت در سایت این مرکز خرید از آفر های هفتگی آن مطلع شوید . نمایندگی بزرگ آی کیا و ژوراسیک ، آکواریوم و دیگر سرگرمی های برای کودکان " فروم استانبول " را به محبوب ترین مرکز خرید خانوادگی تبدیل کرده است . این فروشگاه از 10 صبح تا 10 شب در خدمت تمام بازدید کنندگان عزیز میباشد .

تصاویر

2000201.jpg 378747777.jpg forum278787.jpg K857777_Light.jpg 0902l88885.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text