ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

دبی | عرب هلث

به بزرگ ترین و مهم ترین کنگره پزشکی خاورمیانه در دبی خوش آمدید! این جشنواره که از 11 تا 14 بهمن ماه هر سال است دومین نمایشگاه پزشکی در جهان است به عبارت دیگر هیچ نمونه دیگری برای تجهیزات پزشکی و مراقبت های پزشکی وجود ندارد. فرصتی تکرار نشدنی است که میتوان علاوه بر کسب تجربیات بیشتر ، بزرگان این عرصه را ملاقات کرد و در کنار همه ی این امکانات ، میتوان تجارت هم کرد . در این فرصت طلایی بازدید کنندگان از این نمایشگاه میتوانند در مدت 4 روز از امکانات گسترده ای از تجهیزات پزشکی بهرمند شوند.

کلیات نمایشگاه

نمایشگاه عرب هلث در سال 2017 همانند سال های قبل با استقبال بی نظیر بازدید کنندگان روبرو شد و این نمایشگاه با شکوه تر از همیشه با حضور فعالان این عرصه از سرتاسر جهان برگذار میشود . از محصولات این جشنواره میتوان به انواع لوازم پزشکی ، وسایل آزمایشگاه ، تجهیزات پزشکی و فنی پزشکی ، لوازم جراحی و تجهیزات بیمارستانی و ... اشاره کرد . این نمایشگاه از 30 ژانویه تا 2 فوریه هرسال برگزار میشود.

جغرافیای دبی

دبی در محل تلاقی اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده که موجب دسترسی آسان به آن می‌باشد. بیشتر پایتخت‌ها و شهرهای مهم دارای پرواز مستقیم به دبی هستند. بیش از ۸۰ خط هوایی به فرودگاه بین‌المللی دبی می‌رود و از آنجا برمی‌گردد که موجب شده یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های دنیا شود.

آب‌وهوا دبی :

دبی دارای آب و هوا بسیار گرم و خشک می‌باشد. دبی در فصل تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است و به طور میانگین دارای دمایی در حدود ۴۰ درجهٔ سانتی‌گراد در روز و ۳۰ درجهٔ سانتی‌گراد در شب می‌باشد. همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می‌شود.

دبی در فصل زمستان نیز گرم است و به طور میانگین دارای دمای ۲۳ درجهٔ سانتی‌گراد در روز و ۱۴ درجهٔ سانتی‌گراد در شب می‌باشد.

دبی :

امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و تجاری موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است. اگرچه اقتصاد دبی با صنعت نفت رشد کرد اما بیشتر درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به اتباع خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور مجدد کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و تجاری تأمین می‌شود. دبی به تازگی توجه جهانیان را از طریق ساخت و سازهای بزرگ و عظیم و همینطور رویدادهای تفریحی و ورزشی هیجان‌انگیز به خود جلب کرده است.

تصاویر

2015-Arab1103.jpg Arab_Health_1103.png Dubai-Busi1103.jpg Logo-1103.png

تورهای مرتبط

An item with the same key has already been added. Key: text