عضویت در خبرنامه

نوروز 98 با ریماگشت

آژانس هواپیمایی ریما گشت از سال 1389 با بکار گیری از تجارب مدیران و کارمندان با سابقه در زمینه برگزاری تورهای نوروزی و تورهای تابستانی در مقاصد مختلف این افتخار را دارد در خدمت شما سروران گرامی باشد.

مروری بر اجرای تورهای نوروز 98 در سال جدید:

تورهای ترکیه نوروز 98

تور استانبول نوروز 98 با برترین ایر لاین های موجود هواپیمای ماهان ، اطلس گلوبال ، ترکیش ایر لاینز و گارانتی هتل های 5،4،3 ستاره ردر راستای سلیقه مسافران گرامی ایرانی و برگزای گشت شهری در ایام نوروز 98 و تور های آپشنال ویژه برنامه سال جدید،ارایه می گردد.

تور آنتالیا نوروز 98 با توجه به چارتر پرواز هواپیمایی اطلس گلوبال و گارانتی هتل های 5 ستاره در عید 98،این نوید را به به مسافران گرامی می دهیم که در نوروز 98 با ریما گشت در تور نوروزی آنتالیا بهترین خاطره را رقم خواهند زد.

تور آلانیا نوروز 98 ، بی شک مجری و برگزار کننده تور آلانیا ترکیه در ایران همانند سال گذشته به صورت انحصاری گارانتی هتل روبی پلاتینوم در نوروز 97 آژانس هواپیمایی ریما گشت می باشد.لازم به ذکر است اولین پرواز مستقیم به فرودگاه قاضی پاشا آلانیا در نوروز 94 را آژانس هواپیمایی ریما گشت اجرا کرده است و در نوروز 98 در مسیر آلانیا هتل فول گارانتی حیدر پاشا پالاس 5 * یوآل هتل انحصاری ریما گشت بوده و در نوروز 98 با گشت شهری رایگان، برنامه های سال نو ، تور های آپشنال با پرواز ترک و ایرانی ارایه می گردد.

تور کوش آداسی نوروز 98 با پرواز ترک هواپیمایی اطلس گلوبال و ارایه خدماتی متفاوت در نوروز 98 ، گشت شهری در ایام عید 98 و استفاده رایگان از پارک آبی هتل آکوا فانتزی کوش اداسی در نوروز 98 را ارایه می گردد.

تور مارماریس نوروز 98 ، گارانتی هتل 5 ستاره الگانس ویژه نوروز 98 با پرواز آتا از 27 اسفند ارایه می گردد.

تورهای ترکیبی ترکیه نوروز 98 ، تور استانبول + آنتالیا نوروز 98 ، تور ترکیبی استانبول + آلانیا نوروز 98 ، تور ترکیبی استانبول + کوش آداسی نوروز 98 ، تور ترکیبی استانبول + ازمیر نوروز 98 به صورت انتخاب هتل به دلخواه مسافران و تعداد شب های اقامت با پرواز های اصلی تهران استانبول تهران و پرواز داخلی از استانبول به مقصد مورد نظر ارایه می گردد.

تور گرجستان نوروز 98

تور تفلیس نوروز 98 با پرواز هواپیمایی قشم ایر و تورهای متنوع در نوروز 98 به صورت 7،5 شب با خدمات ترانسفر فرودگاهی و اقامت در هتل با صبحانه در ایام نوروز اریه می گردد.

تور باتومی نوروز 98 به صورت تک برگزار نمی گردد و نیاز به برگزاری تور ترکیبی تفلیس + باتومی نوروز 98 می باشد که معمولاً 4 شب تفلیس + 3 شب باتومی در ایام نوروز انخاب می شود.

تور دبی نوروز 98

تورهای دبی نوروز 98 با همکاری با برترین کارگزاری کشور دبی این اطمینان خاطر به مسافران نوروزی را نوید می دهد که در خدمات تور اعم از صدور ویزا در نوروز ارایه هتل کانفرم شده از سوی آژانس و پرواز انتخابی مسافر به صورت کامل در نوروز 98 اریه می گردد.تور های آپشنال اعم از رافتنگ ، سافاری و غیره در نوروز 98 به صورت هزینه جدا گانه و به انتخاب مسافر می باشد.

تور مالزی نوروز 98

تور کوالالامپور نوروز 98 به صورت 7 شب و 8 روز با هواپیمایی ماهان صورت می گیرد که پیشنهاد آژانس هواپیمایی ریما گشت در زمان نوروز 98 استفاده تورهای ترکیبی ای کشور می باشد مثلاً تور ترکیبی کوالالامپور + سنگاپور نوروز 98 ، کوالالامپور + پنانگ نوروز 98 ، کوالالامپور + لنکاوی نوروز 98 که به صورت 4 شب + 3 شب تقسیم میشود و عملاً با یک تیر دو نشان میزنید.

و در مورد مالزی نوروز 98 یک پیشنهاد شگفت انگیز دیگر تور ترکیبی مالزی + بالی از سوی آژانس ریما گشت می باشد که در نوروز 98 اجرا می گردد.

تور تایلند نوروز 98

تور بانکوک نوروز 98 که همانند تورهای مالزی گفته شد به صورت 7 شب و 8 روز می باشد که در راستای سلیقه مشتریان گرامی این تور هم به صورت ترکیبی بانکوک + پاتایا نوروز 98 ، بانکوک + پوکت نوروز 98 ، پاتایا + پوکت نوروز 98 ارایه می گردد.

و تور پوکت نوروز 98 با پرواز مستقیم به صورت 7 شب اجرا می گردد.

تور باکو نوروز 98

تور آذربایجان نوروز 98 به 2 صورت زمینی و هوایی در نوروز 98 به صورت 7،5 شب اجرا می شود.

تورهای گفته شده نوروز 98 بخشی از چندین تورهای موجود ریما گشت در نوروز 98 می باشد

خواهشمندیم جهت اطلاعات در مورد تورهای نوروز 98،هتلهای خارج از پکیج نوروزی ، ایرلانهای مختلف ، تعداد شبهای اقامت متغیر ، وهرگونه سوالات در مورد تورهای نوروز هم اکنون با گروه تور آژانس هواپیمایی ریما گشت با خط 5 رقمی 43374 تماس حاصل فرمایید

لازم به ذکر می باشد هموطنان گرامی از شهر تهران نیاز به گرفتن کد 021 نمی باشد و از شهرستان صرفاً نیاز به 021 می باشد.