ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

هتل الیت ورلد استانبول | Elite world Istanbul

هتل الیت ورلد هتلی 5 ستاره در مرکز شهر استانبول و در نزدیکی میدان تقسیم (با فاصله ا ی معادل ۵۰ متر) می باشد. این هتل مدرن و زیبا 245 اتاق شیک با طراحی خاص به سبک نئو کلاسیک دارد .

از امکانات این اتاق ها می توان به حمام لوکس اختصاصی با وان آب گرم ، اینترنت بی سیم رایگان ، کف موکت شده و تلویزیون صفحه تخت اشاره کرد .

@val3

هتل Elite World امکاناتی چون استخر برای کودکان و بزرگسالان , مرکز ورزشی , حمام ترکی و 6 رستوران و کافه که انواع غذاهای بین المللی و ترکی را سرو می کند را داراست. هم چنین این هتل کافه خیابانی بسیار زیبایی دارد که در آن ضمن میل کردن غذایی خوشمزه می توانید مناظر فوق العاده ای از جاذبه های استانبول را تماشا کنید. در 4 کافه دیگر این هتل ، می توانید برای سپری کردن اوقات در ارتفاعات از بهترین غذاها و خوراکی هارا استفاده کنید.

این هتل در نزدیکی خیابان شیک و مجلل استقلال واقع شده و در سال 2010 میلادی بازسازی شد .معماری مدرن این هتل برگرفته شده از آخرین تکنولوژی روز دنیا است.

از نظر دسترسی ، این هتل به مسجد کبود و کاخ توپکاپی و.... نزدیک بوده و مسیری ۲۵ کیلومتری( معادل ۳۰ دقیقه) تا فرودگاه آتاتورک دارد .