ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

هتل های کوالالامپور - بخش دوم

کوالالامپور یا همان کوالا پایتخت کشور زیبای مالزی میباشد که به عنوان مهم ترین شهر هم شهرت دارد سفر به این شهر با سایر کشور های آسیایی متفاوت است . کوالالامپور مخلوطی از فرهنگ کشور های چین ، مالیا و... میباشد .

هتل 4 ستاره فروما با خدمات صبحانه

این هتل در مثلث طلایی و منطقه بوکت بینتانگ قرار دارد . این هتل در نزدیکی مرکز خرید تایمز اسکوئر و محله چینی ها قرار دارد . دسترسی عالی به مترو و اتوبوس دارد.

این هتل 27 طبقه دارای 433 اتاق میباشد و هم چنین دارای استخر خنک روی پشت بام ، سالن بدن سازی ، سالن کنفرانس و ... میباشد و این ساختمان جز 27 ساختمان بلند در مالزی میباشد .

هتل 4 ستاره رویال بینتانگ با خدمات صبحانه

این هتل در منطقه مثلث طلایی در نزدیکی برجایا تایمز واقع شده است فاصله این هتل تا فرودگاه 45 دقیقه میباشد . این هتل دارای اینترنت پر سرعت ، استخر و رستوران میباشد . این هتل دارای 400 اتاق استاندارد و اتاق معلومین ، اتاق ماه عسل و ... میباشد . کافی نت ، صبحانه خوب ، رستوران با کیفیت عالی ، خدمات اتاق 24 ساعته ، تلویزیون ، ماهواره و ... میباشد .

هتل 4 ستاره کروز با خدمات صبحانه

این هتل واقع در خیابان امپنگ در نزدیکی برج دو قلو میباشد این هتل که به تازگی بازسازی شده به محبوبترین هتلها از جهت کسب و کارتبدیل شده است این هتل 388 عدد اتاق دارد . هتل دارای محیطی آرام میباشد این هتل به مراکز و محله های معروفی همچون محل چینیها، پاساژهای خیابان بوکیت بینتانگ را فراموش نکنید. یکی از برجسته ترین مزایای این هتل این است که در منطقه ای امن قرار دارد . شما برای رسیدن به برج دو قلو و آکواریم کی ال سی سی کافیست از خیابان امپنگ که فقط چند دقیقه از هتل فاصله دارد عبور کنید .