ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

هتل های کوالالامپور - بخش چهارم

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور " ایستگاه قطار قدیمی " میباشد که هم چنین یکی از ساختمان های خاص مربوط به دوران استعمار به شمار می رود. تاسیس و ساخت این ایستگاه در سال 1910 میباشد . این ایستگاه قدیمی ساز ولی بسیار بزرگ است .طراح این ایستگاه مهندس معمار بریتانیایی میباشد به نام ای بی هاباک .

دیوار های این ایستگاه با گچ سفید کاور شده و سقف آن طراحی عجیبی مملو از سوراخ کلید ، کمان ، نعل ، چتر و گنبد های پیازی شکل میباشد . این ایستگاه در سال 2014 میلادی رکورد بیست و ششم زیباترین ایستگاه جهان را به خود اختصاص داده است .

هتل 5 ستاره گرند میلینیوم با خدمات صبحانه

این هتل که از بهترین هتل های 5 ستاره کوالالامپور است به تازگی ساخته شده و دارای خدماتی استثنایی از جمله استخر روباز ، باشگاه مجهز ، ترانسفر فرودگاهی ، رستوران های بزرگ با کیفیت غذایی عالی ، سونا جکوزی ، اینترنت پر سرعت ، انواع مساژ و ... میباشد . این هتل دارای 662 اتاق استاندارد میباشد و فاصله این هتل تا فرودگاه 50 کیلومتر میباشد .

هتل 5 ستاره شرایتون با خدمات صبحانه

این هتل 5 ستاره که در منطقه مثلث طلایی واقع شده است دارای 385 عدد اتاق های یک تخت ، دو تخت ، سه تخت ، جونیور روم ، کانکت و .. میباشد . این هتل تا منطقه بوکت بینتانگ 2.7 کیلومتر فاصله دارد و هم چنین فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور 46 کیلومتر میباشد . این هتل دارای 5 رستوران بین المللی ، چینی ، ایتالیایی و ... میباشد . استخر ، سونا ، جکوزی ، اینترنت پرسرعت ، دسترسی آسان به مترو از ویژگی های این هتل 5 ستاره میباشد .

هتل 5 ستاره اینترکنتینتال با خدمات صبحانه

این هتل دقیقا در چند قدمی برج های دوقلوی پتروناس واقع شده است . این هتل دارای 473 اتاق میباشد که 110 اتاق آن به تازگی بازسازی شده است . این هتل دارای سالن رقص ، رستوران چینی ، اینترنت پر سرعت ، بازار واقع در خود هتل ، سالن بدن سازی و ... میباشد .

هتل 5 ستاره جی دبلیو مریوت با خدمات صبحانه

این هتل فوق العاده واقع در منطقه بوکت بینتانگ مرتبط به فروشگاه استار هیل گالری میباشد . این هتل دارای مرکز آبگرم ، استخر ، سونا و جکوزی ، زمین تنیس ، سالن بدن سازی و... میباشد . این هتل تا پارک سان وی 20 دقیقه فاصله دارد .