ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

هتل کنکورد | مالزی

هتل کنکورد مالزی، هتلی است ۴ ستاره درمثلث طلایی شهر کوالالامپور که دسترسی بسیار خوبی به مراکز خرید ،مرکز شهر، مراکز اداری و مراکز توریستی دارد.این هتل با خدمات بی نظیر خود توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است.

این هتل در نزدیکی برج های دوقلو پتروناس) (Petronas با فاصله ای حدوداً ۱۰ دقیقه ای به صورت پیاده قرار گرفته و حدوداً ۱۰ دقیقه با ماشین تا مرکز تجارت جهانی پوترا) (Putra فاصله دارد. گفتنی است فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور نیز یکساعت با ماشین است .

Concorde Hotel | Kuala Lumpur

هتل کنکورد ۵۸۱ اتاق شیک و لوکس دارد که هرکدام از آنها دارای فضایی شیک و لوکس است.از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه هوا ،تلویزیون ،چای/ قهوه ساز ،حمام خصوصی ، اتاق های ضد صدا و دی وی دی پلیر اشاره کرد.

هتل کنکورد امکاناتی چون استخر فضای باز، سالن ژیمناستیک ، ۴ رستوران و کافی شاپ ،سونا و خدمات ماساژ و پارکینگ رایگان را با خدماتی در سطح بسیار خوب برای استفاده مهمانان خود مهیا کرده است.همچنین مسافران برای انجام کارهای اداری خود از مرکز تجاری این هتل می توانند استفاده کنند .

در این هتل رستوران xin مخصوص سرو غذاهای چینی بوده و شما میتوانید در رستوران هایSpices Resturant و Win Barعلاوه بر صرف غذا از فضای باز در کنار استخر زیبا لذت ببرید . همچنین این هتل کافی شاپی به صورت شبانه روزی به نام Melting pot با انواع و اقسام غذاهای محلی و غربی دارد که مورد استقبال مهمانان این هتل واقع شده است.