ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

درباره ی وارنا - بلغارستان

ماهی گیــــــــری :

این گشت نیم روزه ، در شروع صبح با حرکت به سمت اسکله شروع میشود . مهمانان با قایق به سایت ماهی گیری منتقل داده میشوند و تجربه ی ماهی گیری در دریای سیاه ، تجربه ای فراموش نشدنی برای بازدیدکنندگان خواهد بود .

وارنا – پانوراما :

جیپ سواری سفر اکتشافی با جیپ :

این گشت صبح ، با حرکت در جاده های دیدنی که با کوه محاصره شده، توسط اتوموبیل های شاسی بلند ویژه و همراه با رانندگان حرفه ای و مجرب انجام میشود . در حین مسیر توقف کوتاهی برای استراحت و عکس برداری از طبیعت بی نظیر و چشم انداز زیبای کوه در نظر گرفته شده است .

ســـــــــــــاحل ماسه های طلایــــــــــــــــی :

این گشت که بهترین گشت وارنا میباشد گشتی است نیم روزی است که به دیدن زیبایی های بی نظیر شهر وارنا ، که بندر مرکزی بلغارستان واقع در دریای سیاه میباشد میروند .

مجموعه تفریحی گلدن ســــــــــــندز :

کشتی تفریحی :

علاقه مندان به دیدن سواحل رویایی دریای سیاه میتوانند با استفاده از کشتی های تفریحی و بسته به شرایط وزش باد ، به سمت شمال ( کرانوو ، آلبنا ) یا جنوب ( گلدن سندز ، ریویرا ، سن کنستانتین ) دریانوردی بی نظیری را تجربه کنند .

در وارنای شمالی ، سرزمین ماسه های طلایی ، که به عنوان مروارید سواحل دریای سیاه شناخته میشود به پوشش گیاهی تکرارنشدنی و سواحل نیلی رنگ و آب های آبی که بهشتی است زمینی بروی وسیع ترین ساحل شمال وارنا معروف است . که با مساحتی به ابعاد 5/3 کیلومتر طول و 100 متر عرض سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است .

مجموعه تفریحی گلدن ســــــــــــندز :

مجموعه تفریحی گلدن سندز ، نزدیک به 100 لنگرگاه برای قایق های تفریحی ارائه مینماید . بعضی از معروف ترین هتل های زنجیره ای دنیا با شرایطی باور نکردنی ، آرامش و رفاه مسافران گرامی را فراهم میسازد ، هتل های محاصره شده با زمین های چمن ، چمنزار ها ، گلزار ها و جنگل که شرایط مناسب و جذابی را برای آب درمانی با وجود چشمه های آب گرم و آب معدنی ارائه میدهند .

استخر های شنا با آب معدنی و سرسره های آبی و پارک آبی همواره طراوت ، شور و نشاطی تکرار نشدنی برای میمهان در نظر گرفته شده است .

سواحل گلدن سندز استراحتگاهی است با شکوه و مجلل و مفرح برای خانواده ها و دارای امکانات فوق العاده کامل ورزشی – تفریحی چشمه های آب درمانی که برای چندین بار جایزه معروف پرچم بین المللی را از محیط زیست دریافت کرده است.

وجود امکانات مدرن تفریحی و لوکس و تکرار نشدنی در قلب جنگل و کنار ساحل ، صحنه ای تماشایی و رویایی از یک منطقه ی توریستی میباشد و تجربه ای خاطره انگیز برای هر فردی از کودک تا سالخوردگان به وجود می آورد.

از امکانات مدرن این منطقه به زمین های تنیس ، مینی گلف ، زمین والیبال و بسکتبال و ... اشاره کرد .

تصاویر

varna-opera.jpg gen_contents_goldensandPPPT.jpg 10_orig.jpg Bulgaria-Varna-02.JPG

تورهای مرتبط

An item with the same key has already been added. Key: text