ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

شهربازی لگولند مالزی | LEGOLAND - بخش دوم

اسباب بازی های لگو بچگی ها یادتون هست ؟ 120 سال پیش اولین لگو های اسباب بازی ساخته شد ! لگو تنها اسباب بازیه که هم فکریه ، باعث خلاقیت بچه های میشه و هم سرشون رو گرم میکنه . لگو های رنگی رنگی که تو سایز های مختلف باهاش وسایل مختلف میساختیم ، کم کم این لگو ها به فیلم ها رسید ، فیلم ها و انیمیشن هایی که همه چی از لگو ساخته شده ، بعد به شهربازی ها و مراکز تفریحی رسید که ساختمون ها ، وسایل ، پارک و ... همه ساخته شده از لگو بچه هاست ... با ما باشید

LEGO KINGDOM

بخش بعدی Lego Kingdoms نام داره که پره از قلعه های افسانه ای ، دیو های بد جنس ، غول های بزرگ ، دایناسور ، گیاه های وحشی و آدم خوار و همچنین بازی های هیجانی و پر سرعت مثل ترن هوایی ، چرخ و فلک و ...

یه موضوعی که همیشه نگرانی مامان بابا ها بوده اینه که نکنه بچه های خیلی کوچیک لگو ها رو بخورن یا یه جور دیگه اذیت بشن اما تو این مورد باید بگم که این مجموعه یه بخش خیلی خیلی امن داره که برای بچه های خردساله که می تونن با بازی با ماشین های کوچک پدالی ، قایق یا قطار سواری حسابی خوش بگذرونن ! اسم این بخش شهر لگوِ است .

MINI LAND

اما از همه مهم تر بخش " mini Land " این مجموعه س ، که یکی از دیدنی ترین ، مشهور ترین و هم چنین اصلی ترین بخش این مجموعه س! که تمام بنا های دیدنی ، تاریخی ، و توریستی جهان با بیشتر از میلیون ها قطعه لگو ساخته شده تو شهربازی جوهور این بخش ، مرکز شهربازیه و بزرگ ترین و مهم ترین آثار باستانی ، تاریخی مالزی و سنگاپور و در کل آسیا رو در مقیاس 1:20 شامل میشه که برج های پتروناس و ... نمونه ای از این آثاره ، مثلا مسجد تاج محل ، نماد کشور هند با 5992 قطعه لگو در این شهر بازی واقع شده.

البته تو این مجموعه بزرگسالان هم مشغولند ، پارک آبی موضوعی شهربازی لگولند ، رتبه سوم در جهان رو به خودش کسب کرده و از جمله جاذبه هاییه که تو بازدید از این شهربازی نباید از دست داد .

STAR WARS

جدید ترین قسمت این مجموعه مدل های نمایشی بعضی فیلم ها مثل استار وارز ( Star Wars ) است که ساخت مدل های این فیلم و هم چنین شخصیت هاش بیش از 1.5 میلیون لگو به کار برده ، این بخش خودش 7 تا بخش زیر مجموعه داره که تو 7 اتاق جدا ، به ترتیب دوره های زمانی جنگ ستارگان طراحی شده که از بیش از 2000 لگو کوچک و بزرگ برای بازسازی و به رخ کشیدن صحنه های فیلم های جنگ ستارگان با اطلاعات دقیق تر استفاده شده .

آکواریوم

آخرین جاذبه دیدنی این شهربازی اکواریوم یا حیات دریایی لگوییه ، این اکواریوم جدید ترین بخش این مجموعه س که در سال 2018 به این مجموعه اضافه شده و به نام Sea Life Malaysia شهرت داره ، سی لایف مالزی بزرگ ترین اکواریوم دنیاست که بیشتر از 50 جاذبه از سرتاسر جهان تو این آکواریوم تعبیه شده این اکواریوم شامل 25 مخزن در 11 منطقه زیستگاهیه که بیشتر از هزاران نوع موجودات دریایی رو تو خودش جای داده از جمله موجودات دریایی موجود میشه به : اسب دریایی ، کوسه ها ، ژله ماهی و ... اشاره کرد .

کسانی که به صورت مداوم به مالزی سفر می کنند میتونن از امتیاز Annual Pass که تحت اختیار مشتریانی که عضویت سالیانه خریداری میکنن ، قرار میگیره ، استفاده کنند . با داشتن این امتیاز میتونین به صورت نامحدود و بدون خرید بلیط مجدد از امکانات کل مجموعه استفاده کنید .

تصاویر

LegolandThemePark1.jpg 53942-Legoland-Park.jpg DPP_0001.jpg Legoland-Malaysia-Attractions-Boating-School.jpg hotel-1400x800.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text