ریماگشت 021 433 74

عضویت در خبرنامه

جاذبه های بالی | بخش اول

بالی که جزء بهترین جزیره های گردشگری جهان محسوب می شود ، یکی از جزایر کشور اندونزی است.

بالی و اوبود با جمعیت فراوانی که دارند مورد توجه گردشگران بسیاری حتی کسانی که به دنبال مکان های خلوت تر و بکر می گردند می باشند. چون مسافران بالی می توانند به دور از شلوغیه مکان های پر تردد و شلوغ ، از جاذبه های گردشگری بالی نهایت لذت را ببرند .

در این مقاله به تعدادی از جاذبه های گردشگری بالی می پردازیم:

1-تماشای دلفین ها

2-ساحل رویایی کوتا

3-جنگل اوبود مانکی (Ubud Monkey)

4-معابد بالی

5-ککاک و رقص در کنار آتش

تماشای دلفین ها

دلفین های باهوش و جذاب که مشغول خودنمایی در آبهای شفاف و بی نظیر اقیانوس هند هستند را می توانید زمانی که با قایق از کنارشان عبور میکنید ببینید.

این موجودات زیبا باعث جذب گردشگران بسیاری از سر تا سر دنیا شده اند.

اگر به دنبال بازدید از این موجودات زیبا و جذاب هستید می توانید در (خانه دلفین) ودر آبهای آزاد این منطقه نظاره گر این شگفتی باشید.

قلم دریایی نوعی مرجان است که استفاده از آنها موجب می شود دلفین ها احساس رهایی و آزادی در استخر هایی که نگهداری می شوند ، داشته باشند. بازدید کنندگان می توانند به درون این استخر ها رفته و به بازی با این موجودات دلفریب مشغول شوند.

در این گشت مهیج سوار قایق شوید و در منطقه حفاظت شده ، روی آبهای آزاد به تماشای بازی و خود نمایی دلفین ها ی اهلی بنشینید . دلفین ها به دنبال قایق ها راه افتاده و با بازی و شیطنت دل گرشگران را می برند. شما با نزدیک شدن به آنها می توانید این موجودات زیبا و دوست داشتنی را نوازش کنید.

جنگل اوبود مانکی

دیگر جاذبه گردشگری پر طرفدار بالی، معابد و طبیعت زیبای آن است .وقتی مشغول قدم زدن در جنگل اوبود مانکی بالی شوید محو زیبایی خارق العاده آن شده و اصلاً متو جه گذر زمان نمی شوید به خصوص توجه شما به میمون هایی جلب می شود که مشغول ساختن خانه در قسمت های مختلف جنگل هستند.

هنگام بازدید از میمونها حتما توجه داشته باشید که آنها برای جلب توجه افراد کارهای عجیبی انجام می دهند . مثلا وسایل شما مثل عینک ، گوشواره ، گیره مو ، زینت آلات ، کیف دستی و .... که مورد توجه شان قرار بگیرد را ناگهان بر می دارند .در این مواقع آرامش خود را حفظ کرده و شدیداً عکس العمل نشان ندهید.

قبل از ورود به جنگل ، فروشندگان موز را می بینید که با خرید از آنها و داشتن این موزها در دستتان ، میمون ها ی اوبود مانکی تشویق میشوند تا هرکاری برای بدست آوردن آنها انجام دهند.در این زمان خونسرد بوده و کار خاصی نیاز نیست انجام دهید .جنگل اوبود مانکی با میمون هایش آنقدر زیبا هستند که از بازدید آنها قطعا لذت برده و خاطرات بی نظیری را از سفر خود ثبت می کنید.

تصاویر

176__1430363081.jpg Monkey-family-with-babies-in-the-Sacred-Monkey-Forest.jpg 555.jpg marie_dolphins.jpg dolphin.jpg ubud_botanic_garden_original.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text