عضویت در خبرنامه

فستیوال سنسیشن دبی

فستیوال سنسیشن دبی

سنسیشن ( Sensation) فستیوالی مهیج و جذاب موزیکال الکترونیک است .این فستیوال برای اولین بار در شهر آمستردام هلند، ۱۸ سال قبل برگزار شد واکنون به دلیل محبوبیت بسیار هرسال در تمامی نقاط محبوب جهان برگزار می شود.

برای برگزاری این فستیوال مهیج مکان های وسیع و بزرگ لازم است؛ به همین دلیل استادیوم ها بهترین گزینه برای این امرهستند. همواره هدف از برگزاری این فستیوال با برقراری لحظاتی شاد و مهیج برای شرکت کنندگان ، خلاقیت در زمینه موزیک الکترونیک است.

شرکت کنندگان در این فستیوال معمولا لباس سفید رنگ می پوشند و لذت فراوانی را همراه با موزیک های زیبا و جذاب تجربه می کنند. افراد مشهوراین فستیوال نوازندگان معروف از سرتاسرجهان مانند هارد راک، روگر سنچز، مارتین گاریکس ،ساندر ون دورن، مارتین سولویگ ، سوفا و مستر وایت هستند.

موفقیت سنسیشن دبی مدیون همبستگی شرکت کنندگان و بازدید کنندگان آن است که با ساخت محیطی گرم وصمیمی این فستیوال را محبوب تر کرده است.

تاریخ برگزاری این فستیوال امسال ،دهم نوامبر(۱۹ آبان ۱۳۹۶) در شهر دبی ، با عنوان سنسیشن دبی ۲۰۱۷ می باشد . دوستداران و علاقه مندان باید از قبل نسبت به رزرو و تهیه بلیط نیز اقدام نمایند.

تصاویر

nl_209.jpg edc-virtual.jpg img_7835.jpg sensation.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text