عضویت در خبرنامه

رزرواسیون آنلاین

در ابتدا شما مسافرین گرامی که می خواهید به صورت آنلاین از طریق وب سایت رزرواسیون آنلاین تور مورد نظر خود را خریداری کنید ،بعد از انتخاب کردن شهر مقصد می توانید مراحل رزرو آنلاین را به سادگی انجام دهید.

به خاطر جلوگیری از اشتباهات غیر عمدی که به خاطر تاریخ های میلادی و شمسی ( اشتباه درج کردن تاریخ پرواز، تاریخ ورود و خروج از هتل ) پیش می آید، در قسمت رزرواسیون آنلاین سایت ریما گشت همه تاریخ ها به صورت میلادی درج شده اند و با انتخاب کردن گزینه تاریخ، تقویمی برای شما نمایش داده می شود که به آسانی میتوانید تاریخ مد نظرتون رو بیابید.

انتخاب هتل

حال نوبت به جستجو و انتخاب هتل در رزرواسیون آنلاین می رسد . در این قسمت ابتدا باید تعداد افرادی که برای آنها میخواهید هتل رزرو کنید را انتخاب نمایید.

اگر این افراد بیشتر از یک خانواده باشند باید تعداد نفرات بزرگسال و خردسال را جداگانه وارد کنید. دقت داشته باشید سن کودکی که هتل برای آن رزرو کردید را حتما ًدرسایت درج شود.

نکته ای که در این جا باید به آن توجه کرد ، انتخاب دقیق هتل است . با درست انتخاب کردن این گزینه در وب سایت آنلاین ، فقط هتلهایی برای شما نمایش داده می شوند که در آن تاریخ ظرفیت دارند .

نرخ هتلها به تاریخ سفر شما بستگی دارد ، اگر زمان سفر شما در ایام خاص مانند شب ژانویه ، عید نوروز و ..... باشد مسلماً تعداد اتاق ها نسبت به دیگر مواقع کمتر و گران تر خواهد بود.

اگر هتل خاصی برای اقامت مد نظرتان است، با جستجو کردن هتل های شهر مقصد در وب سایت رزرواسیون آنلاین میتوانید به راحتی هتل مورد نظر خود را پیدا کنید.

اسامی هتل های درج شده در وب سایت رزرواسیون آنلاین ریماگشت برحسب تاریخ انتخاب شده است. زمانی که مقصد مورد نظرتان را جستجو می کنید هتل های شهر موردنظر را می توانید بر حسب قیمت ، موقعیت مکانی ، امکانات و خدمات هتل و .... بررسی کرده و انتخاب کنید. قیمت قابل مشاهده در وب سایت رزرواسیون آنلاین ارزان ترین نوع اتاق موجود در هتل است که برای همه مسافرین و تمام شب های اقامتشان نمایش داده میشود ( قیمت ها بر اساس جدیدترین نرخ بازار بوده و شامل مالیات و عوارض هتل می باشد.)

لیست اتاقهای هتل که برای شما نمایش داده میشود شامل اتاقهای مختلف هتل مثل STD Room_ Land View_ Suit Room_ Sea view و....

بوده که آنها شامل خدمات مختلفی هستند . برای مثال این امکان وجود دارد که یک اتاق با خدمات صبحانه در لیست وجود داشته باشد و اتاق دیگر با خدمات صبحانه و نهار ، که شما می بایست در انتخاب خود بسیار دقت کنید.

مزیتی که وب سایت رزرواسیون آنلاین دارد این است که شما میتوانید هتل هارا بر اساس قیمت ، درجه ، نام و .... طبقه بندی کرده و سپس انتخاب نمایید.

اگر می خواهید اطلاعاتی مثل تاریخ و یا تعداد مسافران را در وب سایت رزرواسیون آنلاین تغییر دهید، روی گزینه جستجوی مجدد کلیک کرده و اطلاعات خود را اصلاح کنید .

در قسمت رزرواسیون آنلاین می توانید با در نظر گرفتن حدود قیمت اتاقهایی که برای اقامت سفرتان در نظر دارید ، هزینه هایتان را مدیریت کنید. برای مثال میتوانید هتلی که با بودجه شما متناسب است (هتل 3*) را انتخاب کنید .

اکثر امکاناتی که در وب سایت رزرواسیون آنلاین می بینید در اختیارتان قرار داده می شود اما امکان دارد تعدادی از این امکانات به خاطر بعضی از مسائل قابل استفاده نباشد ( مثلاً استفاده از استخر هتل به خاطر تعمیرات امکان پذیر نباشد . پس اگر امکانات خاصی در هتل مقصد مدنظرتان است ، با آژانس ریما گشت تماس بگیرید تا از وجود آن و 100٪ قابلیت استفاده ازآن مطمعن شوید.

در مرحله ثبت رزرو هتل بعد از انتخاب اتاق مد نظرتان و انتخاب گزینه انجام رزرواسیون ، وارد مرحله انجام رزرواسیون می شوید. توجه داشته باشید که مراحل بعدی را با سرعت انجام دهید چون در مواقع شلوغی و بیشتر شدن سفرها به خصوص در ایام خاص به سرعت هتل پر شده و امکان دارد اتاق مورد نظر در هتل دلخواهتان را از دست بدهید که از سر گرفتن این مراحل وقت زیادی از شما تلف می کند.

مشخصات مسافرین

در این قسمت شما باید مشخصات مسافرین و اطلاعات تماس آنها را دقیقاً مثل پاسپورت وارد کنید . بعد از این مرحله دو نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کرد اول اینکه اطلاعات کاملا دقیق و صحیح باشد تا در صورت لزوم بتوان با مسافران تماس گرفت .دوم اینکه اسامی تمامی مسافرینی که برایشان اتاق ثبت کردید کامل و صحیح وارد شود.

در پرتال رزرواسیون آنلاین، لزوماً باید نام ها از ۳ تا ۲۵ کاراکتر تشکیل شده و همه به صورت لاتین وارد شود و از استفاده حروف خاص و علامت در آنها پرهیز شود . توجه داشته باشید که اسم هیچ یک از مسافرین تکراری نباشد ، زیرا در غیر این صورت سیستم ارور داده و از انجام ادامه کار خودداری می کند.

توجه داشته باشید اطلاعاتی که درج می کنید برای مسافرینی باشد که موقع ورود به هتل حضور دارند و اطلاعات آنها از قبیل آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن و ... آنها صحیح باشد. در غیر اینصورت برای واچر هتلی که می خواهید دریافت کنید دچار مشکل می شوید.

بعد از آن با انتخاب گزینه ادامه به مرحله پرداخت وارد می شوید . در این مرحله باید تمامی قسمت های ستاره دار را پر کنید ( به زبان انگلیسی) و مبلغ را وارد کنید.

پس از انجام این مراحل نوبت به پرداخت وجه می رسد . با کلیک کردن بر روی گزینه نحوه پرداخت و انتخاب بانکی که کارت شما را صادر کرده است ، میتوانید یکی از از درگاه های پرداخت الکترونیک را برگزینید و به سایت بانک مربوطه وارد شوید .

اگر عملیات پرداخت وجه با موفقیت انجام گیرد ، رزرو شما تایید خواهد بود.

در این مرحله بعد از کامل کردن اطلاعات کارت بانکی ، پرداخت از طریق سایت رزرواسیون آنلاین کامل می شود و سپس واچر هتل برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد .اگر به هر دلیلی رزرو شما تایید نشود ، مبلغ واریز شده به حساب شما باز خواهد گشت و میتوانید به راحتی از تمام کارت های بانکی عضو شتاب به صورت آانلاین پرداخت خود را انجام دهید .

پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی و تایید نمودن رزرو ، حال می توانید اطلاعات هتل و ..... را به زبان انگلیسی دریافت کرده و چاپ کنید .

تمامی این مراحل ( رزرو هتل و دریافت واچر) از طریق وب سایت رزرواسیون آنلاین انجام می شود و نیازی به تاییدیه آژانس مذکور ندارد.

تصاویر

4844.jpg book-flights-735x400.jpg Book-Online.jpg Fotolia_97722104_Subscription_Monthly_M-1808x904.jpg kredi_karti_online.jpg man-coffee-cup-pen_klein.jpg ONLINE-BOOKING.jpg shutterstock_351476891.jpg
An item with the same key has already been added. Key: text